נהיגת אקסטרים RACE & DRIFT

פרטים בנושא חוויית ראלי
  • חוויית דריפטינג אולטימטיבית, מהנה ובטוחה
  • חוויה על מפלצת עם 350 כ"ס
  • חוויה של פעם בחיים
  • תנאים מבוקרים ובטוחים
חווית מירוץ ודריפטינגלכל חובב נהיגה אמיתי יש את הדילמה הזאת: מה עדיף – מכונית ספורט קלה, זריזה, עם היגוי מדוייק ובלמים חזקים או מכונית שרירים עוצמתית, ברוטלית ומאתגרת לשליטה? עכשיו לא צריך לבחור, הכי טוב זה גם וגם!
חוויית RACE&DRIFT – נוהגים בשתי מכוניות עם אופי שונה לחלוטין: מכונית ה – MAZDA MX5 ND קלילה וחדה כתער ומנגד מפלצת ברוטלית ושרירנית – הניסן Z370 עם כ – 350 כ"ס.
“דריפטינג” הינה אחת הנישות המלהיבות והמתפתחות ביותר בעולם הספורט המוטורי. ענף הדריפטינג סוחף אחריו מיליוני מעריצים נלהבים בעולם ובקצב הולך וגדל. סדרת הסרטים המצליחה מהוליווד “מהיר ועצבני” תרמה את חלקה לעניין.
עד עכשיו לא היה לכם סיכוי לחוות דריפטינג. צריך מכונית חזקה מאוד ובעלת הנעה אחורית. רובן הגדול של המכוניות הנמכרות היום הינן מכוניות בעלות הנעה קדמית שלא מאפשרות החלקת כוח של זנב המכונית.
עכשיו זה אפשרי.
בנוסף, מאזדה MX5 ND קלת משקל ומדויקת מאד שבה תנהגו על מסלול ג'ימקאנה כשלצדכם מדריך מקצועי שמדרבן להקפות מסלול מאתגרות. שניים במחיר של אחד – גם RACE וגם DRIFT.
פרטים בנושא חוויית ראלי
שובר מתנה לחוויית ראלי

רכבי הדריפטינג

חוויית RACE AND DRIFT – נוהגים בשתי מכוניות עם אופי שונה לחלוטין:

  • ה – MAZDA MX5 ND קלילה וחדה כתער, קלת משקל ומדוייקת מאד שבה תנהג על מסלול ג'ימקאנה שלצידך מדריך מקצועי שמדרבן אותך להקפות מסלול מאתגרות.
  • ה – ניסן Z370 מפלצת ברוטלית ושרירנית עם כ 350 כ"ס, דפרנציאל ננעל, ומערכת DJS המאפשרת דריפטים בתנאים מבוקרים שתמיד חלמת עליהם.

ההתנסות האולטימטיבית

אתם מוזמנים למסלול הדריפטינג שלנו בו תוכלו להנות מחוויית דריפטינג אולטימטיבית, מהנה ובטוחה. זו בהחלט חוויה של פעם בחיים, מעט מאד דברים משתווים לעוצמה הממכרת של חוויית השליטה במפלצת עם 350 כ”ס. RACE AND DRIFT – מהיר ועצבני בישראל – אתה הכוכב!

פרטים בנושא חוויית ראלי
שובר מתנה לחוויית ראלי